Abliacija

Abliacija – tai medžiagos pašalinimas nuo objekto paviršiaus garinant, erozijos būdu arba abiem būdais. Abliacija dažnai vartojama konkrečiai kalbant apie medžiagos pašalinimą iš kieto objekto garinant arba sublimuojant.

Kiek laiko trunka abliacija?

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra, nes tai priklauso nuo daugelio individualių veiksnių. Tačiau paprastai abliacija gali trukti kelerius metus ar net dešimtmečius. Procedūros sėkmė taip pat priklauso nuo pagrindinės aritmijos priežasties ir procedūrą atliekančio gydytojo patirties.

Kokie yra du abliacijos tipai?

Dvi abliacijos rūšys: chirurginė ir nechirurginė. Chirurginė abliacija apima pjūvio odoje darymą ir chirurginio instrumento naudojimą audiniui pašalinti. Nechirurginė abliacija audiniams naikinti naudojama šiluma, šaltis ar kitas energijos šaltinis.

Ar abliacijos operacija yra skausminga?

Abliacijos operacija yra minimaliai invazinė procedūra, taikoma įvairioms širdies ligoms gydyti. Operacijos metu krūtinėje padaromi nedideli pjūviai ir kateteriu pasiekiama širdis. Įdėjęs kateterį, chirurgas juo sunaikins problemą sukeliantį audinį.

Abliacijos operacija paprastai nėra skausminga, tačiau procedūros metu galite jausti tam tikrą diskomfortą. Chirurgas panaudos vietinę nejautrą, kad nutirpintų šią sritį, todėl neturėtumėte jausti jokio skausmo. Jums taip pat gali būti duodama raminamųjų vaistų, kurie padės atsipalaiduoti procedūros metu.

Kiek laiko turėtumėte ilsėtis po abliacijos?

Po abliacijos turėtumėte ilsėtis bent 24 valandas. Šiuo laikotarpiu turėtumėte vengti įtemptos veiklos, sunkių daiktų kėlimo ir seksualinės veiklos. Taip pat turėtumėte gerti daug skysčių ir vengti karšto dušo ar vonios.

Parašykite komentarą