Agitacija

Agitacija – tai neramumo ar nerimo būsena, kuriai būdingas vidinės sumaišties jausmas, psichinis nerimas ir dažnai fizinis neramumas. Jį gali lydėti nemiga, prakaitavimas, nesugebėjimas susikaupti ar susikoncentruoti. Maišymąsi dažnai sukelia stresas, nerimas arba emocinis sutrikimas.

Koks yra agitacijos pavyzdys?

Agitacijos apibrėžimas yra „viešų jausmų ar susijaudinimo kėlimas“.“ Agitacijos pavyzdys – protestuotojas, mojuojantis ženklu ore.

Ar susijaudinimas yra tas pats, kas nerimas?

Sujaudinimas – tai neramumo ar nerimo būsena, kurią paprastai lydi psichinė ar emocinė įtampa. Tai gali būti nerimo simptomas, tačiau jį gali sukelti ir kitos būklės.

Ką sukelia sujaudinimas?

Fizinio ar emocinio streso arba sveikatos būklės sukeltas susijaudinimas gali būti pagrindinės problemos simptomas. Tai taip pat gali būti šalutinis tam tikrų vaistų poveikis.

Kas yra sujaudintas elgesys?

Agitacinė elgsena reiškia vidinės sumaišties arba neramaus susijaudinimo būseną, kuriai dažnai būdingas fizinis aktyvumas. Tai gali pasireikšti nerimu, vaikščiojimu pirmyn ir atgal arba negalėjimu ramiai sėdėti. Susijaudinimą patiriantys žmonės taip pat gali jaustis taip, tarsi būtų įsitempę arba kad jiems šiurpsta oda. Kai kuriais atvejais sujaudinimas gali sukelti pykčio ar smurto protrūkius. Agitacija gali būti psichikos sveikatos sutrikimų, tokių kaip nerimo sutrikimai, bipolinis sutrikimas ir šizofrenija, simptomas. Jį taip pat gali sukelti fizinės sąlygos, pavyzdžiui, skausmas, miego trūkumas arba stimuliatorių vartojimas. Gydant sujaudinimą paprastai, jei įmanoma, šalinama pagrindinė priežastis. Tai gali būti medikamentinis gydymas, terapija ar kitos intervencijos.

Parašykite komentarą