Atlikimas – tai užduoties ar veiksmo atlikimas. Ją galima laikyti procesu arba rezultatu.
Yra trys pagrindinės veiklos savybės:
1. orientuotas į tikslą: Veikla paprastai nukreipta į konkretaus tikslo pasiekimą.
2. išmatuojamas: Veiksmingumą galima išmatuoti pagal jo veiksmingumą arba efektyvumą.
3. Laiko atžvilgiu: Veikla paprastai yra apribota laiko, per kurį ji turi būti atlikta.
Kaip sakinyje vartoti performansą??
Daiktavardis „performansas“ gali būti vartojamas kalbant apie įvairius dalykus, tačiau dažniausiai jis vartojamas apibūdinti veiksmą arba ko nors demonstravimą. Pavyzdžiui, norėdami apibūdinti kieno nors vaidybą, galite sakyti: „Man padarė didelį įspūdį jos pasirodymas spektaklyje“. „Jo grojimas pianinu buvo neįtikėtinas“ būtų dar vienas pavyzdys.
„Atlikimas“ taip pat gali būti vartojamas kaip veiksmažodis, reiškiantis atlikti ar užbaigti veiksmą. Pavyzdžiui, „jis turi išmokti geriau mokytis mokykloje“ arba „ji turi pradėti atlikti savo pareigas namuose“.“
Kokio tipo žodis yra performansas?
Žodis „veikla“ gali būti ir daiktavardis, ir veiksmažodis. Daiktavardis reiškia atlikimo veiksmą, paprastai susijusį su viešu pristatymu ar demonstravimu. Kaip veiksmažodis reiškia atlikti arba vykdyti veiksmą, ypač kvalifikuotai arba efektyviai.
Kas yra našumas ir pavyzdys?
Efektyvumas – tai matas, rodantis, kaip gerai kas nors sekasi. Versle veiklos rezultatai dažnai matuojami produktyvumu, pelningumu arba efektyvumu. Pavyzdžiui, įmonė gali palyginti savo pardavimus vienam darbuotojui arba pelno maržą, kad sužinotų, kaip jai sekasi palyginti su kitomis savo pramonės šakos įmonėmis.
Kas lemia gerus veiklos rezultatus?
Geras atlikimas yra gero planavimo ir vykdymo rezultatas. Geri veiklos vykdytojai paprastai yra gerai organizuoti ir turi aiškią viziją, ką nori pasiekti. Jie žino, kaip išsikelti tikslus ir kaip vykdyti planą šiems tikslams pasiekti. Jie taip pat paprastai yra labai drausmingi ir susikaupę, o tai leidžia jiems neatsilikti ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.
Kokie yra veikimo tipai?
Yra keturių rūšių atlikimas:
1. Individualus atlikimas
2. Grupės veikimas
3. Organizacinė veikla
4. Socialinis pasirodymas