Perpasakojimas – tai naujas ar kitoks jau pasakyto ar padaryto dalyko aiškinimas ar versija. Dažnai vartojamas kalbant apie kūrybinius darbus, pavyzdžiui, filmus, knygas ar dainas, kurie buvo perkurti ar kokiu nors būdu perdainuoti.
Šis terminas taip pat gali būti vartojamas bendriau, apibūdinant bet kokią situaciją, kai kas nors, kas jau buvo padaryta ar pasakyta, vėl iš naujo iškeliama, paprastai kitame kontekste ar kitu tikslu. Kai kuriais atvejais liekanos gali būti vertinamos kaip teigiamas dalykas, suteikiantis naujų įžvalgų arba naujai pažvelgti į tai, kas jau buvo pažįstama. Kitais atvejais tai gali būti vertinama kaip neigiamas dalykas, rodantis, kad nėra nieko naujo, ką būtų galima pasakyti ar padaryti, ir kad kažkas tiesiog perdirba senas idėjas.
Iš kur kilęs žodis rehash?
Žodis rehash kilęs iš senos medžiagos perdirbimo proceso. Kai kas nors perlaidojama, paprastai tai daroma neoriginaliai ar naujai.
Kas yra sąvokos rehash sinonimas?
Sinonimas žodžiui „perpasakoti“ yra „pergaminti“.“ Šis žodis reiškia pakartoti ką nors, kas jau buvo pasakyta ar padaryta.
Ką reiškia perpasakoti praeitį?
Kai „iš naujo aptarinėjate praeitį“, mintyse grįžtate prie praeities įvykio ar patirties. Tai galima daryti dėl daugelio priežasčių, pavyzdžiui, norint apmąstyti tai, kas įvyko, bandyti suprasti įvykio prasmę, pasimokyti iš jo arba tiesiog prisiminti. Kartais praeities permąstymas gali būti naudingas ir gydomasis, tačiau kitais atvejais jis gali būti žalingas ir priversti jus apsistoti ties neigiamais išgyvenimais. Svarbu žinoti, kaip praeities perpasakojimas verčia jus jaustis, ir daryti tai tik tokiu būdu, kuris jums naudingas.
Kaip vartoti rehash sakinyje?
Jei kalbate apie reabilitacijos veiksmą, galite sakyti: „Man atsibodo kartoti tuos pačius senus argumentus.“ Jei kalbate apie daiktų įrašymą į hash, galite sakyti: „Kas šešis mėnesius turiu iš naujo įrašyti savo slaptažodžius.“