Jaunimas

Terminas „jaunimas“ paprastai vartojamas kalbant apie 13-18 metų amžiaus asmenis. Tačiau kai kuriais atvejais šiuo terminu gali būti įvardijami ir asmenys iki 24 metų amžiaus. Jaunystė paprastai laikoma pereinamuoju etapu tarp vaikystės ir suaugusiojo amžiaus.

Jaunimui būdingi bruožai:

-Polinkis rizikuoti

-Optimistinė perspektyva

-Nepriklausomybės troškimas

-Noras tyrinėti

-Tam tikras idealizmas

Galutiniai jaunimo bruožai yra šie:

-gyvenimiškos patirties trūkumas

-Nesubrendęs požiūris

-Atsakomybės trūkumas

-Finansinės nepriklausomybės stoka

Ar 20 metų amžius laikomas jaunyste?

Galutinio atsakymo į šį klausimą nėra, nes jis yra subjektyvus. Kai kurie žmonės 20 metų gali laikyti jaunyste, o kiti – ne. Tai tikrai priklauso nuo žmogaus nuomonės.

Kokio amžiaus yra jaunimas?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes „jaunystės“ apibrėžtis gali skirtis priklausomai nuo to, kieno klausiate. Apskritai jaunimu paprastai laikomi asmenys nuo 13 iki 19 metų amžiaus.

Koks yra jaunimo pavyzdys?

Jaunystės apibrėžimas – „gyvenimo laikotarpis, kai žmogus yra jaunas, dažnai laikomas nuo gimimo iki pilnametystės.“ Jaunystės pavyzdys yra kūdikis.

Kokie yra jaunimo tipai?

Jaunimo tipus iš esmės galima suskirstyti į dvi kategorijas: besimokančius ir nesimokančius. Kiekvienoje iš šių dviejų kategorijų yra daugybė subkategorijų.

Mokyklinio amžiaus jaunimui priskiriami pradinių, vidurinių ir aukštųjų mokyklų mokiniai. Mokyklos nelankantys jaunuoliai – tai iškritę iš mokyklos, namuose besimokantys mokiniai ir tie, kurie niekada nesimokė mokykloje.

Parašykite komentarą