Nekaltybės

Mergystės būsenai paprastai būdinga tai, kad nėra buvę lytinių santykių. Nėra vieno galutinio nekaltybės apibrėžimo, nes žmonės gali patirti skirtingą seksualinio aktyvumo lygį ir nekaltybę apibrėžti skirtingai. Kai kuriems žmonėms nekaltybė reiškia, kad jie apskritai neturėjo įsiskverbiančių lytinių santykių, o kiti gali save laikyti nekaltais, jei neturėjo įsiskverbiančių lytinių santykių su priešingos lyties asmeniu. Kai kurie žmonės taip pat gali save laikyti nekaltais, jei jie nėra turėję jokių lytinių santykių, įskaitant oralinį ar analinį seksą.

Ar gali mergina pastoti nepraradusi nekaltybės?

Taip, mergina gali pastoti nepraradusi nekaltybės. Taip gali nutikti, jei mergaitė turėjo nesaugių lytinių santykių, buvo išprievartauta arba jai buvo atlikta medicininė procedūra, dėl kurios buvo pažeista mergystės plėvė.

Kas nutinka mergaitei po nekaltybės?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes kiekviena mergina, praradusi nekaltybę, patiria skirtingus dalykus. Kai kurios merginos gali jaustis laimingos ir jausti palengvėjimą, o kitos – liūdėti ar gailėtis. Kai kurios mergaitės taip pat gali jausti dvejopus jausmus. Nėra teisingo ar neteisingo būdo, kaip jaustis praradus nekaltybę, todėl tai, ką jaučiate, yra visiškai normalu.

Dauguma merginų, praradusios nekaltybę, patiria tam tikrų fizinių pokyčių, pavyzdžiui, padidėjusį makšties išskyrų kiekį, nedidelį kraujavimą arba skausmą ir skausmingumą makšties srityje. Šie pokyčiai yra visiškai normalūs ir turėtų išnykti po kelių dienų. Jei jaučiate stiprų skausmą ar kraujavimą, turėtumėte kreiptis į gydytoją ir įsitikinti, kad viskas gerai.

Emociškai praradus nekaltybę taip pat galite patirti įvairių jausmų. Jūs galite jaustis laimingi, jausti palengvėjimą, susijaudinimą arba nervingumą. Taip pat gali jaustis liūdna, apgailestauti arba gėdytis. Visi šie jausmai yra normalūs po pirmųjų lytinių santykių. Svarbu pasikalbėti su kuo nors apie tai, kaip jaučiatės, jei jums sunku susidoroti. Patikimas draugas, šeimos narys arba terapeutas gali suteikti paramą ir patarti.

Kaip atrodė nekaltybė?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes nėra vieno būdo, kaip atrodo nekaltybė. Nekaltybė – tai seksualinio nepatyrimo būsena, todėl kiekviena ją išgyvens skirtingai. Kai kurie žmonės gali manyti, kad yra fizinių nekaltybės požymių, pavyzdžiui, mergystės plėvė, tačiau šiam teiginiui pagrįsti nėra jokių mokslinių įrodymų. Galiausiai nekaltybė yra asmeninė patirtis ir skirtingiems žmonėms gali reikšti skirtingus dalykus.

Dėl ko tampi nekaltas?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes kiekvieno žmogaus nekaltybės apibrėžimas gali būti skirtingas. Kai kuriems žmonėms nekaltybė gali reikšti, kad niekada neturėjo lytinių santykių su kitu asmeniu, o kitiems – kad niekada neturėjo penetracinių lytinių santykių. Nėra teisingo ar neteisingo atsakymo, tai tiesiog bet koks apibrėžimas, kurį pasirenkate naudoti.

Parašykite komentarą