Teiginys

Teiginys – tai kodo teiginys, kuriame nurodoma sąlyga, kuri turi būti teisinga tame kodo vykdymo etape. Teiginiai paprastai naudojami programos būsenos teisingumui patikrinti prieš atliekant operaciją, kuri gali sukelti klaidą.

Teiginiai gali būti įjungti arba išjungti. Įjungus tvirtinimą, jis tikrinamas vykdymo metu. Jei teiginyje nurodyta sąlyga nėra teisinga, iškeliama klaida. Kai teiginys išjungtas, jis nėra tikrinamas vykdymo metu. Tai gali būti naudinga derinant, nes leidžia laikinai išjungti tvirtinimus, kurie sukelia klaidas.

Teiginiai paprastai naudojami kartu su vienetų testais. Vienetų testai naudojami programos teisingumui patikrinti testuojant atskirus kodo vienetus. Įtvirtinimai gali būti naudojami vienetų testuose siekiant patikrinti kodo būseną prieš ir po testo vykdymo.

Kas yra pagrindinis tvirtinimas?

Teiginys – tai kodo teiginys, kuriame nurodoma sąlyga, kuri toje kodo vietoje visada turi būti teisinga. Jei sąlyga nėra teisinga, teiginys nepasitvirtina, ir programa iš karto nutrūksta. Teiginiai naudojami kodo klaidoms rasti ir jų išvengti.

Ar galite pateikti tvirtinimo pavyzdį?

Teiginys – tai kodo teiginys, kuriame nurodoma sąlyga, kuri turi būti teisinga tuo kodo vykdymo momentu. Pavyzdžiui, tvirtinimas gali nurodyti, kad kintamasis turi būti ne nulinis arba kad masyvo indeksas turi būti ribose. Jei sąlyga nėra teisinga, teiginys nepasitvirtina ir kodas išmeta išimtį. Teiginiai paprastai naudojami derinimui ir jų nėra gamybiniame kode.

Kas yra teiginio sakinys?

Sakinys, kuriuo pateikiamas teiginys arba tvirtinimas, vadinamas tvirtinimo sakiniu. Teiginių sakiniai paprastai naudojami nuomonėms ar įsitikinimams išreikšti. Pavyzdžiui, toliau pateiktas sakinys yra tvirtinimas: „Aš tikiu, kad visi žmonės yra lygūs.“

Kas yra 4 tipų tvirtinimas?

Yra keturios tvirtinimo rūšys:

1) Taisyklingas tvirtinimas: Tai dažniausiai pasitaikantis tvirtinimo tipas. Ji tiesiog nurodo, kad tam tikra sąlyga yra teisinga. Jei sąlyga nėra teisinga, tada teiginys nepasitvirtina ir programa sustoja.

2) Precondition Assertion (išankstinės sąlygos tvirtinimas): Išankstinės sąlygos teiginys yra panašus į įprastą teiginį, tik jis naudojamas išankstinės sąlygos galiojimui patikrinti. Išankstinė sąlyga – tai sąlyga, kuri turi būti teisinga prieš vykdant tam tikrą kodo dalį. Jei išankstinė sąlyga nėra teisinga, tvirtinimas nepasitvirtina ir programa sustoja.

3) Postulato tvirtinimas: Poįstatyminis tvirtinimas naudojamas poįstatyminės sąlygos galiojimui patikrinti. Poįstatyminė sąlyga yra sąlyga, kuri turi būti teisinga po to, kai įvykdoma tam tikra kodo dalis. Jei po sąlyga nėra teisinga, tada assert nepavyksta ir programa sustoja.

4) Involiucinis tvirtinimas: Invariantinis teiginys naudojamas invarianto galiojimui patikrinti. Invariantas yra sąlyga, kuri turi būti teisinga visą programos vykdymo laiką. Jei invariantas nėra teisingas, teiginys nepasitvirtina ir programa sustoja.

Parašykite komentarą