Tinklalapis

Pasaulinis žiniatinklis, paprastai vadinamas žiniatinkliu, yra tarpusavyje susijusių dokumentų sistema, pasiekiama internetu. Žiniatinklis yra informacijos saugykla, kurią galima pasiekti iš bet kurios pasaulio vietos ir bet kuriuo metu.

Žiniatinklį sudaro tarpusavyje sujungtų dokumentų, arba tinklalapių, kurie pasiekiami internetu, serija. Kiekvienas tinklalapis turi unikalų adresą, arba URL, kurį gali pasiekti bet kuris interneto ryšį turintis asmuo.

Žiniatinklis yra dinamiška ir nuolat besikeičianti sistema, į kurią nuolat įtraukiami nauji tinklalapiai, o senieji atnaujinami. Žiniatinklis taip pat yra pasaulinė sistema, kurioje tinklalapiai kuriami įvairiomis kalbomis.

Kas yra žiniatinklis ir jo naudojimo būdai?

Pasaulinis žiniatinklis, arba tiesiog žiniatinklis, yra tarpusavyje susijusių hipertekstinių dokumentų, prieinamų internetu, sistema. Naudodamiesi interneto naršykle galite peržiūrėti tinklalapius, kuriuose gali būti teksto, paveikslėlių, vaizdo įrašų ir kitos daugialypės terpės, ir naršyti tarp jų naudodami hipersaitus.

Žiniatinklį galima naudoti įvairiais tikslais, įskaitant informacijos gavimą, bendravimą, apsipirkimą ir pramogas. Apskaičiuota, kad pasauliniame žiniatinklyje yra daugiau nei 1 mlrd. svetainių, o kasdien sukuriama naujų.

Kaip sukurti savo interneto puslapį?

1. Pasirinkite žiniatinklio prieglobos paslaugą. Tinklalapių prieglobos paslauga – tai įmonė, kuri suteikia vietą jai priklausančiame arba nuomojamame serveryje, kad galėtumėte saugoti savo tinklalapius ir failus, ir pateikia juos viešai internete.

2. Užregistruokite domeno vardą. Domenas – tai unikalus adresas, kuriuo žmonės gali rasti jūsų svetainę. Tai, kas yra po „www.“ žiniatinklio adrese.

3. Sukurkite savo svetainę. Tai smagiausia dalis! Puslapiams kurti galite naudoti žiniatinklio redaktorių, pavyzdžiui, „Dreamweaver“, „WordPress“ arba „Blogger“. Arba, jei jaučiatės drąsiau, galite rankomis sukurti savo svetainę naudodami HTML kodą.

4. Paskelbkite savo svetainę. Baigę kurti svetainę, turėsite įkelti failus į savo žiniatinklio prieglobos serverį. Paprastai tai daroma naudojant FTP programą, pavyzdžiui, FileZilla.

Kas yra interneto svetainės pavyzdys?

Interneto svetainė – tai interneto išteklių, įskaitant tinklalapius, paveikslėlius, vaizdo įrašus ir kt., rinkinys, paprastai pasiekiamas per interneto naršyklę. Svetainė gali būti talpinama žiniatinklio serveryje arba gali būti savarankiškai talpinama.

Kokie yra 3 interneto tipai?

3 tipų žiniatinklio kameros yra šios:

1. Statinis tinklalapis

2. Dinaminis žiniatinklis

3. Turtingas žiniatinklis

Parašykite komentarą