Ozono terapija

Ozonoterapija – alternatyviosios medicinos rūšis, kai gydymui naudojamas deguonis. Deguonis paverčiamas ozonu – dujomis, kurios turi gydomųjų savybių. Ozono terapija taikoma įvairioms ligoms, įskaitant vėžį, infekcijas ir lėtinį skausmą, gydyti.

Manoma, kad ozono terapija veikia didindama deguonies kiekį organizme, o tai gali padėti naikinti vėžines ląsteles ir kitas ligas. Be to, manoma, kad ozonas stiprina imuninę sistemą ir padeda organizmui sveikti. Ozono terapija paprastai taikoma per dujokaukę arba mažą vamzdelį, kuris įvedamas į nosį, burną arba tiesiąją žarną.

Ar ozono terapija gali būti kenksminga?

Taip, ozono terapija gali būti žalinga. Ozonas yra stiprus oksidantas ir gali pažeisti audinius. Be to, ozonas gali sąveikauti su kitais vartojamais vaistais, todėl jie tampa mažiau veiksmingi. Galiausiai, ozonas gali padidinti riziką susirgti vėžiu.

Ko galiu tikėtis po ozono IV terapijos?

Po ozono IV terapijos pacientai gali tikėtis įvairių dalykų. Kai kurie žmonės gali iš karto pajusti simptomų pagerėjimą, o kiti gali nepastebėti jokio skirtumo kelias dienas ar net savaites. Į šį klausimą nėra vieno universalaus atsakymo, nes kiekvienas žmogus ozono terapiją patiria skirtingai. Tačiau kai kurie bendri poveikiai, kuriuos gali patirti pacientai, yra šie: pagerėjęs energijos lygis, geresnis miegas, sumažėjęs skausmas ir uždegimas, padidėjęs protinis aiškumas.

Kiek laiko trunka ozono terapija?

Ozono terapija gali trukti nuo kelių minučių iki kelių valandų, priklausomai nuo gydomos būklės ir naudojamo ozono kiekio. Paprastai vienas gydymo seansas trunka 30-60 min.

Ar gydymas ozonu iš tikrųjų veikia?

Taip, gydymas ozonu iš tikrųjų veikia. Ozonas yra galingas oksidantas, galintis veiksmingai naikinti bakterijas, virusus ir kitus mikroorganizmus. Jis taip pat veiksmingai šalina kvapus ir gerina oro kokybę.

Parašykite komentarą